Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firmowe/domains/tafirma.pl/public_html/szablony/200074/index.php on line 208

iconDo kawiarni i restauracji

Wykorzystując dobroczynne oddziaływanie zapachu w firmowym biurze można z powodzeniem wpływać ...

więcej »

iconDo sklepu

Dobre pierwsze wrażenie jest podstawą do zdobywania nowych klientów. Jak dowiodły badania...
 

więcej »

iconDo salonu i gabinetu

Nasi klienci często nie zdają sobie sprawy dlaczego w jednym z salonów czy gabinetów...
 

więcej »

iconDo wnętrza

Coraz większą wagę przykładamy do zapachów jakie towarzyszą nam na co dzień we wnętrzach...  

więcej »

Zapachy - element dekoracji i aranżacji salonów oraz sklepów - coraz częściej uważane za element wyposażenia

Stara strona głowna

Zapachy - element dekoracji i aranżacji salonów oraz sklepów - coraz częściej uważane za element wyposażenia

Dlaczego zapachy są istotne podczas aranżacji i dekoracji wnętrz salonów i sklepów?

Zapachy otaczają nas ze wszystkich stron, oddziałując na naszą podświadomość.
Coraz większą wagę przykładamy do zapachów jakie towarzyszą nam na co dzień, nie tylko w zaciszu domowym, również w sklepie, biurze, salonie czy gabinecie.

Jak działają perfumy do salonów i gabinetów?
Dobry zapach wnętrz jest atutem wspomagającym budowanie pozytywnych opinii o danej firmie czy marce. Odpowiednio dobrany, przyjemny zapach sprawia, że klienci oceniają naszą firmę jako bardziej prestiżową, a nasze produkty lub usługi jako lepsze jakościowo.

Zapachy elementem "wyposażenia" sklepów i gabinetów podczas ich dekoracji i aranżacji?
Zapachy stosujemy aby umilić atmosferę czy uprzyjemnić odpoczynek. Wiadomą rzeczą jest, że lepiej wypoczywamy w miejscach, które emanują przyjemnym, miłym, relaksującym zapachem. Zwróćmy uwagę na zapachy w hotelach...prawda, że przyciągają?

Nowoczesny sklep, biuro, salon czy gabinet budując swój wizerunek i prestiż, powinien mieć na uwadze nawet najdrobniejsze szczegóły, które mogą wpłynąć na opinie i decyzje zakupowe klientów. Właściwie zaprojektowany wystrój i kolorystykę warto uzupełnić i podkreślić odpowiednim zapachem, który w dużym stopniu wpływa na pierwsze wrażenie o danym miejscu. Dlatego też wszystkie duże sieci dbają o odpowiednie odświeżenie powietrza poprzez stosowanie specjalnych perfumów do salonów czy gabinetów - można powiedzieć, że odświeżacze powietrza

stają się powoli stałym elementem "wyposażenia" gabinetów, sklepów, salonów czy siłowni.

Jak wpływa na Klientów wyposażenie sklepu w odpowiednie zapachy?
W celu osiągnięcia końcowego efektu jakim jest wzrost sprzedaży nowoczesne firmy koncentrują się na budowie serii pozytywnych skojarzeń wpływających na opinię o nich. Dla przykładu badania przeprowadzone na sklepach dowodzą wyraźny wpływ zapachu na wzrost: czasu przebywania w danym sklepie (16 proc.), tendencji do zakupu (15 proc.) oraz sprzedaży (6 proc.). Rachunek ekonomiczny pozwala łatwo ocenić wzrost przychodów na podstawie przedstawionych wyników badań naukowych. Aromamarketing czyli zastosowanie zapachów w miejscach sprzedaży ma zawsze w ostatecznym rozrachunku wpłynąć na podwyższenie zysków.

Z punktu widzenia klienta, te sklepy, salony, biura czy gabinety, w których przyjemnie pachnie zawsze oceniamy lepiej: jako bardziej zadbane, czyste, świeże, eleganckie a nawet luksusowe. Przyjemny zapach kojarzy nam się z pozytywnymi walorami danego wnętrza. Podświadomie chętniej odwiedzamy miejsca, które emanują przyjemnymi zapachami, ponieważ w takich miejscach po prostu czujemy się lepiej. Jako klienci również lepiej zapamiętujemy te miejsca, które posiadają swój niezwykły, przyjemny i miły zapach - to właśnie za to odpowiedzialne są nasze odświeżacze i perfumy. Wszystkie sklepy (szczególnie odzieżowe), które wywoływały na nas pozytywne wrażenie, mają na swoim wyposażeniu odpowiednie perfumy.

W czasach kiedy firmy starają się wyróżnić spośród wielu innych tej samej branży stosuje się wiele przeróżnych technik i sposobów mających na celu pozyskanie i zatrzymanie u siebie na stałe klientów. Właśnie zapach może stać się tutaj sprzymierzeńcem i dobrym sposobem na wyróżnienie się.

Perfumy do wnętrz wyprodukowane na bazie olejków zapachowych, są odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Oryginalne kompozycje zapachowe zachwycają swoim aromatem nawet tych najwybredniejszych, a naturalne olejki zapachowe, które są składnikiem perfum w dużym stopniu wpływają na ich jakość, trwałość i wydajność.

Dla właścicieli firm, którzy nigdy nie spoczywają na laurach i stale dążą do ulepszenia swojej oferty , wyposażenie swoich powierzchni handlowych o zapach/perfum do wnętrz będzie kolejnym krokiem na drodze do udoskonalenia jakości obsługi i wyróżnienia się spośród grona konkurencji.

Pamiętaj, nasze perfumy idealnie nadają się do gabinetów, salonów, sklepów. To nie są zwykłe odświeżacze powietrza. Uważane są za bardzo ważny element, który brany jest pod uwagę podczas aranżacji salonów i sklepów, dekorowania wnętrz. Powinny być na wyposażeniu każdego gabinetu, salonu kosmetycznego, siłowni czy sklepu (nie tylko odzieżowego). Nasze perfumy wykorzystywane są także w hotelach podczas organizacji przyjęć - jako najlepszy sposób na odświeżanie powietrza.

Jesteś odpowiedzialny za aranżację salonu czy sklepu? Zajmujesz się dekoracją wnętrz? Organizujesz przyjęcia? Nasze odświeżacze powietrza (perfumy do salonów i gabinetów) powinny przede wszystkich stanowić nieodłączny element:

 • wyposażenia gabinetu
 • wyposażenie salonów kosmetycznych
 • wyposażenia siłowni (gdzie potrzebne są niezwykle wydajne odświeżacze powietrza)
 • wyposażenia sklepów - szczególnie sklepów odzieżowych

Dołącz nasze odświeżacze do elementu wyposażenia swoich pomieszczeń!


Dlaczego perfumy do sklepów i salonów stają się coraz częściej elementem "aranżacji"? Dlaczego powinieneś zwrócić na nie uwagę podczas dekorowania wnętrza (tak jak robi to dekorator/aranżator wnętrz)? Dlaczego znajdują się one niejednokrotnie na wyposażeniu sklepów (np. odzieżowych),
salonów (nie tylko kosmetycznych), gabinetów czy siłowni?
Mamy nadzieję, że po przeczytaniu powyższego artykułu, rozumiesz już jaki wpływ mają perfumy i zapachy na wyposażenie, aranżację i dekorację salonów, sklepów i gabinetów.

Kontakt

tel.: 505 230 794
e-mail: biuro@aromalinea.pl

Aktualności

 • Nowość w naszej ofercie

  Nowość w naszej ofercie: posiadamy już w sprzedaży Automatyczne dozowniki do zapachów wraz z odpowiednimi wkładami zapachowymi. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. ...

 • Nowa oferta

  Oferujemy próbki naszych zapachów, w cenie 6,50 zł/sztuka + koszty wysyłki: 9 zł przy przedpłacie na konto lub 18 zł przy wysyłce za pobraniem. Dodatkowe informacje telefonicznie lub mailowo. ...

 • Troszkę o zapachach

  Zapach wanilii sprawia, że mniej się denerwujemy i nie wpadamy w panikę. Zapach lawendy uspakaja i wycisza, pomaga zasnąć i utrzymać spokojny sen. Zapach jaśminu sprawia, że nasz mózg staje się aktywniejszy, a woń. Zapach mięty wzmaga czujność. ...

Zapach Sukcesu
New York